خبر / حضور همسو در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه

فناوران سپهر ماهان، تنها ارائه کننده نرم افزار هایی در کلاس جهانی برای ایجاد راهکار شبکه تعاملی و همکاری مشارکتی است. به منظور معرفی و آشنایی شرکت های سرمایه گذاری، سهامی عام و بانک های کشور با فعالیت های شرکت فناوران سپهر ماهان در حوزه فاینکس، این شرکت قصد دارد با محصول جدید خود که به نام همسو تهیه گردیده است در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه شرکت کند.

همسو با تکیه بر دانش و تجربه دپارتمان فناوری و اطلاعات شرکت فناوران سپهر ماهان برای بدست آوردن اخبار مهم با قدرت وزن دهی لایک ها توسط افراد متخصص برنامه نویسی شده است. هدف از ارائه این محصول داشتن پلتفرمی جامع برای کسب اخبار مهم و بهنگام با توجه به ویژگی های خاصی می باشد که مورد نیاز شرکت های سرمایه گذاری، سهامی عام و بانک ها است.

نکته دیگری که این محصول را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند تمرکز ویژه ای است که بر بحث جمع آوری اخبار از منابع داخل و خارج سازمانی دارد به گونه ای که این خبر ها از فیلترهای متفاوتی عبور می کنند و خروجی های قابل اتکایی را برای تصمیم گیرندگان سازمان فراهم می کند.

جهت بازدید از محصول ما در نمایشگاه بین المللی تهران از روز 27 الی 30 فروردین ماه در سالن 41_B (سالن استارت آپ های فین استارز) منتظر دیدار شما هستیم.

خبرها بیشتر و مقالات ما را در وبلاگ همسو مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *